Saha Hizmetleri

Güvenlik

Siber saldırılara karşı profesyonel koruma.


Konfigürasyon

Kullanıcı ve erişim haklarının yönetimi.


Kurulum

Saha ağ altyapısına entegrasyon.

Ne yapacağız?

Mevcut saha altyapısına optimal ve güvenli bir şekilde entegre edilmemişse, en iyi donanımın pek bir faydası olmaz. Ağ ve güvenlik işte saha servis ekibimizin devreye girdiği yer burasıdır. Gereksinimleri ve mevcut ortamı sizinle önceden tartışırız. Sadece tüm kabloları bağlamakla kalmıyoruz. Dilerseniz switch konfigürasyonunuzu da devralıyoruz, sonrasında da doğru işlevi test ediyoruz. “MARKA BAĞIMSIZ” modern güvenlik duvarı çözümleri kuruyor ve yönetiyoruz. Müşterilerimize özel genel ve bireysel politikalar belirliyoruz.

Takımın Parçası

Yeni cihazlarınızı mevcut BT ortamınıza entegre ediyoruz. Tüm bileşenlerin sorunsuz bir şekilde etkileşime girmesini sağlıyoruz ve tabii ki dış tehlikelere karşı korunmaya da özen gösteriyoruz.

Saha Hizmetleri / Altyapı

Kurulum

Yazılım ve lisanslar kurulur veya değiştirilir.


Planlama

Cihazlar size önceden yapılandırılmış olarak gelir ve kurulur.

Size  ne önerebiliriz?

Size geliyoruz ve masaüstlerinizi, sunucularınızı ve çevre birimlerinizi kuruyoruz. Mobil cihazları entegre ediyor ve WLAN’ınızın yanı sıra karmaşık çalışma ortamları veya bulut çözümlerini kuruyoruz. Zamanınızı verimli kullanmak istediğimiz için önemli soruları önceden netleştiriyoruz: Yedekleme konsepti nasıldır ve veriler buluta mı yoksa teybe mi dış kaynaktan sağlanmalı? Kendinizi cryptolockerlardan nasıl koruyabilirsiniz ve hafıza ne zaman dolacak?

Sanallaştırma altyapınızda performans darboğazları mı bekleniyor yoksa yükseltmeye mi ihtiyacınız var? İleriye dönük planlamalarımızın gerçekleştirilebilmesi için bu ve diğer görevleri sizinle tartışacağız.

Teslim Etmek

İşlevsellik kontrol edilir ve BT ekibine talimat verilir.

Ortamınıza yeni donanım eklemek çok hızlı olabilir. İş ve üretim süreçleriniz mümkün olduğu kadar kesintisiz devam edebilmelidir. Bu nedenle, kurulumunuzun mümkün olduğunca verimli çalışması için her şeyi eksiksiz bir şekilde hazırlıyoruz.