M3 BLACK

M3 BLACK, 1 GHz CPU’ya sahip, Windows Embedded Handheld 6.5 işletim sistemi ile çalışan, IP67 derecelendirme özelliğine sahip ve 2,0 m düşme testi puanına sahip bir mobil bilgisayardır, böylece zorlu endüstriyel ortamlarda bile güvenilir bir şekilde kullanılabilir. Daha alçak açılı (23º) ergonomik tarama tasarımı sayesinde, uzun süre çalıştıklarında bile işçilerin bilek yorgunluğunu azaltarak sahada daha rahat kullanım sağlar.

Yüksek ve düşük seviyelerde barkod okumayı mümkün kılarak barkod okuma ve LCD kontrolünü aynı anda yaparak verimlilik sağlar. Özel düğme şekilleri sayesinde kullanıcının görsel onayına gerek kalmadan düğme tanıma/çalıştırma işlemi yapılabilir. Sanayi sitelerinde hızlı ve doğru çalışma için sıkça kullanılarak iş zamanını azaltır ve operatör hatalarını önler.

5 megapiksel kameraya ve gece çalışması gereken karanlık kapalı alanlarda veya sanayi sitelerinde çalışma zorluğuna karşı ultra kamera flaşına sahiptir. Ayrıca, 34 veya 53 tuş seçeneği ile çalışma ortamınıza uygun seçim yapabilirsiniz.


OX10

M3 Mobile OX10 1G El Terminali

M3 Mobile OX10 1G El Terminali M3 Mobile markasının Türkiye’de 10 yılı aşkın süredir sürekli geliştirdiği bir el terminali modeli

Kasa yapısı itibariyle hem mağaza otomasyonlarında, hem depo otomasyonu projelerinde kullanılan M3 ORANGE El Terminalinin devamı ve yeni adı OX10 olarak belirlendi.

İşletim sistemi Windows CE 6.0 , İşlemcisi 1 Ghz, Bellek 512 / 4 GB. 

M3 OX10 siyah, şık ve metalik kasasının üstünde sağlam bir tuş takımı ile uzun yıllarca çalışma olanağı sunarak geliyor.

Sadece Türkiye’de 100 bine yakın adet satılmış olan M3 Orange , yeni adıyla M3 OX10 1D bu yaygınlığın sonucu olarak hem teknik servis hizmetlerinde, hem yedek parçada, hem de bulunurluk olarak çok ciddi bir zenginlik sağlıyor.


SM15X

Android 10 LTE

Android El Terminali Dünya El Terminali pazarının sürprizleri seven üreticisi Mobile Compia M3’ün Android’deki yeni nesil Android El Terminali. 2.0GHz Octacore işlemcisiyle ve 5 inçlik tamamen dokunmatik ekranıyla tüm yazılımları hem hızlı hem de çok büyük gösterir. El Terminali pazarında 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Türkiye’nin El Terminali Merkezi DESNET’in satış, kiralama, teknik servis ve yedek parça desteğiyle %100 arkasında olduğu M3 Mobile SM15W işinizde sizi uzun süre başarıya taşır. M3 SM15W Android El Terminali M3 Mobile markasının son dönemde ürettiği, yeni jenerasyon el terminali modellerinden birisidir.

M3 SM15W Modeli SM10 serisinin “WiFi only” / “Sadece Wifi” modelidir. 3G, Simkart özellikleri bulunmamaktadır.

Saha Satış Otomasyonu, Saha Servis Otomasyonu, Mağaza otomasyonları, stok sayım, sevkiyat ve depo otomasyonlarında başarıyla kullanabileceğiniz M3 Mobile SM15W Android El Terminali üstün hızda veri aktarımı ile şaşırtıcı bir hız deneyimi yaşatır.

M3 Mobile SM15W Android El Terminali siyah ve gri, şık, metalik kasası ve kırılmaya çok dayanıklı ekranı ile size uzun yıllarca çalışma olanağı sunarak geliyor.

Sadece Türkiye’de 100 binden fazla satılmış olan M3 Mobile El Terminalleri serisinin yeni ürünü M3 SM15W Android El Terminali bu yaygınlığın sonucu olarak hem teknik servis hizmetlerinde, hem yedek parçada, hem de bulunurluk olarak çok ciddi bir zenginlik sağlıyor